Inzerce

Chlazení Hanáček

Zabýváme se prodejem, servisem a montáží chladícího, klimatizačního zařízení a tepelných čerpadel. Letos už 30 let s Vámi!

Firma

Naše rodinná firma byla založená Oldřichem Hanáčkem v roce 1991. V oboru chladírenství a klimatizačních technologiích tak pracujeme již od roku 1975, kdy Olda zakladatel absolvoval studium na chladírenské odborné škole v Kostelci. Dnes ve firmě pracuje 5 členů rodiny (Olda zakladatel, zeť Roman, synovec Radek, vnuk Kuba a dcera Verča), kteří Vám vždy rádi poradí s vašimi dotazy.

Průmyslové chlazení

Nabízíme průmyslové chlazení pro všechna odvětví, technické návrhy a řešení chladicí a mrazicí technologie dle požadavků zákazníka, od malého obchodu až po velké sklady a supermarkety. Všechna naše zařízení jsou v souladu s technickými normami a se všemi evropskými nařízeními o ochraně ozónové vrstvy.

Klimatizace

Klimatizace pro rodinné domy a byty

Klimatizace se stává v současné době běžným vybavením domácností, neboť nám zpříjemňuje domácí pobyt a pohodlí. Proto je již standardní výbavou v nově stavěných rodinných domech, ale také majitelé starších domů vyhledávají možnost její montáže

Klimatizace pro kanceláře a firmy

Nejčastěji a nejefektivněji využívaný systém vhodný pro Vaše požadavky má název VRV. Tento systém již v mnoha situacích prokázal svou hodnotu – od průmyslových využití, v obchodních skladech, hotelech, administrativních budovách až po obchody a obchodní centra.

Klimatizace pro kanceláře a firmy

Jednotky určené pro venkovní použití představují dokonalé řešení pro chladírny a mrazírny, malé prodejny potravin, restaurace, gastronomická zařízení, prodejny čerpacích stanic a pod.

Dále dodáváme tepelná čerpadla výčepní zařízení a mnoho dalšího

Adresa a kontakt

HLavní partneři

X