Inzerce
DomůNovinkyDynamický dvacetičlenný Magnum Jazz Bigband zavítal do Vizovic

Dynamický dvacetičlenný Magnum Jazz Bigband zavítal do Vizovic

Magnum Jazz Bigband, dynamická dvacetičlenná kapela složená z mladých muzikantů,  zavítal ve čtvrtek 13. února do Domu kultury ve Vizovicích. Koncert, který každým rokem pořádá radnice pro všechny své sponzory, příznivce a podporovatele města, byl opět po dvou letech i pro veřejnost

Vizovické publikum čekala lákavá ochutnávka osvěžující hudby od swingu, přes moderní jazz, rockpop a oblíbenou filmovou hudbu nevyjímaje. Jedinečnou atmosféru koncertu navíc umocnilo i uspořádání Velkého sálu, který byl tentokrát upraven nikoliv jako klasické hlediště, ale hosté si zakoupili vstupenky ke stolům.

Magnum Jazz Bigband – to je pět saxofonů, čtyři trombony, stejně tolik trumpet, piano, kytara, basová kytara, kompletní bicí a vokál včele s kapelníkem Slávkem Glaserem. Jeden z nejvyhledávanějších mladých souborů vznikl před 20 lety v Praze coby těleso při ZUŠ Praha 8, Klapkova. Postupně se kapela početně rozrostla na plnohodnotný big band. Ve svém repertoáru má přes 150 skladeb, jak její představitelé říkají „od Bacha po Vlacha“. Za dobu své činnosti má za sebou celou řadu úspěšných vystoupení, nahrávek na CD a rozhlasových pořadů.

HLavní partneři