Inzerce
DomůHvozdnáMotoklub ve Hvozdné otevřel unikátní Retro Muzeum

Motoklub ve Hvozdné otevřel unikátní Retro Muzeum

U příležitosti dne obce Hvozdná a výročí 100 let vzniku republiky otevřel Motoklub Hvozdná Retro Muzeum. Slavnost, spojená s výstavou historických vozidel na návsi, byla vyvrcholením dlouholetého úsilí a příprav členů klubu.

V budově „Starého obchodu“, hned pod hvozdenským divadlem, vznikla trvalá a unikátní expozice nejen motocyklů Jawa, které jsou nosným tématem výstavy a srdeční záležitostí iniciátorů díla. Návštěvníci všech generací zde totiž mohou obdivovat i staré bycikly, nechybí třeba legendární Ukrajina i s dobovým heslem, historická elektronika – stará rádia, televize, magnetofony či vinylové hudební nosiče. K vidění jsou tu také stroje či nářadí, hospodyňky ocení vzpomínku na nezapomenutelné kuchyňské pomocníky.

„Zájemce o prohlídku expozice, kterou budeme nadále rozšiřovat a především opečovávat, rádi uvidíme na pravidelném setkání Motoklubu Hvozdná, a to každé úterý v době od 17do 20 hodin,“ sdělil portálu Horní Podřevnicko Jaroslav Navrátil, prezident klubu„Pro bližší informace, případně možnost prohlídky v jiný čas, mne mohou zájemci kontaktovat na telefonu 608 779 887. Moc děkuji především panu starostovi a obci Hvozdná za podporu motoklubu, samozřejmě také všem našim příznivcům a kamarádům, kteří pomohli. Speciální poděkování bych chtěl vyslovit reklamní agentuře JAS a zejména naší Milušce Juříkové (Skřivánkové) za ztvárnění a realizaci celého interiéru našeho Retro Muzea.“ dodal.

HLavní partneři