Inzerce

Fotovoltaika Zlín

Jsme střední firma s osobním přístupem ke každému zákazníkovi

Všichni naši zaměstnanci jsou školení odborníci, kteří vám rádi poradí a svou práci odvedou precizně. Pravidelným školením zaměstnanců v oblasti fotovoltaických elektráren zajišťujeme zákazníkům jistotu odborného provedení podle posledních standardů.

Působíme v oboru fotovoltaiky od roku 2017 v rámci elektroinstalatérské firmy ML-Elektro System s.r.o. a v roce 2021 vznikla samostatná společnost, zaměřená výhradně na fotovoltaické elektrárny, Fotovoltaika Zlín s.r.o..

Za tu dobu jsme nasbírali zkušenosti u mnoha běžných realizací i nestandartních řešení. Nabízíme kompletní řešení fotovoltaických elektráren na klíč. Můžete se na nás spolehnout od návrhu elektrárny, přes vyřízení dotací, až po realizaci a spuštění. …více >>>

Naše služby

Po spuštění elektrárny nás může kdykoliv kontaktovat s jakoukoliv otázkou, či problémem. Budeme tady i nadále pro vás, vždy ochotní poradit a pomoci.

Dříve jsme byli součástí společnosti ML-Elektro System s.r.o., která se zabývá elektroinstalacemi a můžeme zajistit odbornou pomoc i v této oblasti.

Návrh

Abychom mohli navrhnout základní parametry fotovoltaické elektrárny, musíme znát místo a plochu, na kterou bude umístěna a také přibližný odběr elektřiny.

Je dobré si předem promyslet, co všechno byste elektrárnou chtěli napájet.

Instalace

Instalace probíhá do 2. měsíců od podepsání smlouvy. Skládá se ze dvou termínů na kterých se s Vámi  předem domluvíme. V první fázi proběhne montáž panelů, ve druhé fázi vnitřní instalace. Poté přijede  revizní technik, který vše zkontroluje a vystaví revizní zprávu. Ta je následně zaslána na distributora sítě.

Je dobré si předem promyslet, co všechno byste elektrárnou chtěli napájet.

Spuštění

Po instalaci elektrárny uděláme revizi a vyřídíme žádost o výměnu elektroměru a připojení do distribuční sítě.

Jakmile vám váš distributor vymění elektroměr, proškolíme vás v ovládání a fotovoltaickou elektrárnu spustíme.

Kontaktujte profesionály v oblasti fotovoltaických elektráren. Rádi vám poradíme, vyřídíme dotace a fotovoltaickou elektrárnu zrealizujeme od návrhu po spuštění.
V případě zájmu o slaboproudé nebo silnoproudé elektroinstalace můžete využít služeb společnosti ML-Elektro System s.r.o.

Kontakt

  • Fotovoltaika Zlín s.r.o.
  • IČO: 11774657
  • DIČ: CZ11774657
  • Adresa: Lázeňská 616, 763 12 Vizovice
  • Otevírací doba: Po – Pá 7 – 16

Martin Lutonský

Radim Hába

Jana Šťastová

HLavní partneři