Inzerce

Adventní trh

Adventní trhso10pro9:00so15:00Typ událostiAkce pro celou rodinuDům kultury Vizovice, Velký sál, Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice9:00 - 15:00

podrobnosti o události

V sobotu 10. prosince se uskuteční adventní trh ve Vizovicích, který bude netradičně prodloužený až do 15.00 hod. Stánky, které budou umístěny v prostoru velkého sálu Domu kultury, budou nabízet rukodělné výrobky, ručně malované baňky, voňavé svíčky, svíčky z včelího vosku, koupelové soli, svícny, háčkované výrobky, voňavou keramiku, adventní věnce a vánoční dekorace, dekorativní kachle, paličkovanou krajku  aj.

V kavárně si budete moci zakoupit i speciality gastronomie – sýry, uzeniny, med a medové výrobky, cukrovinky, perníky, koláčky a různé pečivo apod. Venku na parkovišti za Domem kultury se pak budete moci zahřát kvalitní kávou, voňavým svařákem, punčem či čajem a občerstvit čerstvými langoši, trdelníkem a především zabijačkovými specialitami. Ke koupi zde budou i vánoční stromky, jmelí všech možných barev a další spousta dekorací.

K tomu všemu je připraven i doprovodný program – na pódiu vystoupí v dopoledních hodinách žáci ZUŠ Vizovice a žákovská kapela Krausis a po obědě předvedou své umění děti z kroužků DDM Zvonek Vizovice.

V kreativním koutku, který vznikne ve spolupráci s DDM Zvonek, si děti budou moci vyrobit vánoční přání a čítárna Městské knihovny Josefa Čižmáře se v tento den promění v herní prostor a vy si budete moci vyzkoušet známé i neznámě deskové hry, které nám ze svého fondu zapůjčí Krajská knihovna Františka Bartoše.

Budeme se těšit na setkání s vámi!

více

místo konání

Dům kultury Vizovice, Velký sál

Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice