Inzerce

Brutus - pravá bigbítová skupina

Brutus - pravá bigbítová skupina22říj21:00Typ událostiRockové a metalové akceVizovice, Sokolovna21:00

podrobnosti o události

Předprodej na vystoupení české rockové legendy od srpna v Papírnictví Pavelka (Palackého Nám. 613, 76312 Vizovice)

Vstupenky můžete objednávat také na emailu: akce.vizovice@gmail.com, na čísle 732 116 546 nebo na facebookové stránce: Vizovická Metalománie.

Cena 300,- Kč

Vstup na do sálu od 20 hodin

Dva druhy čepovaného piva, alko i nealko. K jídlu hovězí guláš a další pochutiny.

Srdečně Vás zve pořadatel, Miroslav Sláčík.

O kapele

Brutus je česká rocková kapela, která svůj hudební styl popisuje jako pravý bigbít. Její historie sahá do roku 1966, kdy skupina vznikla pod názvem Mandragora v Rakovníku. V době normalizace byla skupina nucena několikrát pozastavit činnost, kapela se však vždy znovu obnovila pod jiným názvem (Elektronik, Brutus, Kyklop).

V roce 1995 si skupina zahrála ve snímku Indiánské líto Saši Gedeona, podíleli se na českém sitkomu Comeback, kde členové hrají ve dvou dílech.

Za celou historii skupiny se v ní vystřídalo 49 hudebníků. V současnosti hraje kapela ve složení Vladimír Hasal (kapelník, manažer), Alexander „Sáša“ Pleska (frontman, umělecký vedoucí), Pavel Fišar, Milan Křížanovský, František Matějovský, Václav Trlica, Jan Prokop, Zbyněk Šlajchrt (občas), Jan Bitman (občas), Jan Nový (občas), Michal Cerman (občas).

Koncerty kapely bývají zhruba čtyři hodiny dlouhé, což činí cca 60 až 70 písní za jediný večer. Celkový repertoár kapely Brutus obsahuje přes 100 písní. Brutus hraje však i coververze interpretů jako jsou Chuck Berry, The Shadows či Bob Dylan.

více

místo konání

Vizovice, Sokolovna