Inzerce

Gajdy a zelé, živobytí celé

Gajdy a zelé, živobytí celé28led17:0020:00Typ událostiGastroakce,Akce pro celou rodinuDům kultury Vizovice, Velký sál, Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice17:00 - 20:00 Tradiční soutěž o nejlepší kyselici - neváhejte se přihlásit!

podrobnosti o události

Po roční odmlce se letos do Domu kultury ve Vizovicích vrací veleoblíbené soutěžní klání Gajdy a zelé! Pokud tedy rádi vaříte tuto krajovou polévku, neváhejte a přihlaste se do soutěže, ve které i letos půjde kromě cti, diplomů, legrace a povinného pytlíku kysaného zelí, opět také o hodnotné ceny. V minulých ročnících se vyhrávalo nádobí od společnosti Tescoma.

Neváhejte se přihlásit

Stačí uvařit minimálně 3, optimálně 5 (nebo více) litrů kyselice. Do soutěže, která v Domu kultury proběhne v pátek, 28. ledna od 17 hodin, se můžou hlásit kuchaři a kuchařky z celého regionu, profesionálové, hospodyňky či jen občasní fandové vaření. Zájemci o účast v soutěži se mohou hlásit  do 24. ledna včetně na telefonních číslech 577 599 110 a 734 273 434 nebo mailem na infocentrum@dkvizovice.cz.

Šikovné ruce občanů Vizovic

Soutěžení o nejlepší kyselici bude i letos předcházet krátká vernisáž výstavy Šikovné ruce občanů Vizovic. Ta je určena všem divákům, ovšem hlásit se do ní mohou jen místní Vizovjané.

Gajdošký program bude opět bohatý

28. ledna bude v předsálí Domu kultury vítat soutěžící a návštěvníky Mladá kašavská dechovka. V sále potom v průběhu kulinářského soutěžení vystoupí Gajdoši z Kašavy, Petr Sovják – gajdoš z Neubuze, Gajdošská muzika Josefa Černíka, Děvčice z Vonice, Jan Mach a Chlapi z Kašavy.

více

místo konání

Dům kultury Vizovice, Velký sál

Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice