Inzerce

JIŘÍ KOLBABA – fotograf na cestách – SPLNĚNÝ SEN

JIŘÍ KOLBABA – fotograf na cestách – SPLNĚNÝ SENút04říj18:00út20:00Typ událostiPřednáškaDům kultury Vizovice, Velký sál, Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice18:00 - 20:00

podrobnosti o události

Dům kultury Vizovice Vás srdečně zve 4. 10. 2022 v 18 hodin na cestopisnou přednášku Jiřího Kolbaby s názvem FOTOGRAF NA CESTÁCH – SPLNĚNÝ SEN do hlavního sálu. Předprodej vstupenek v papírnictví Betty a Turistickém informačním centru za 200 Kč, na místě za 250 Kč.

V tomto nestandardním pořadu představí cestovatel množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech šesti kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží subjektivní pocity autora při snímání fotografií a přirozeně motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování. Večer plný inspirací mimo jiné objasní mechanizmy globálního cestování a zásady kompoziční tvorby.

Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.

Zajímavou formou zaznamenává detaily přírodních struktur a exotické tváře domorodců. Známý je jeho mnohaletý pořad na Rádiu Impuls. V celosvětové kampani Keep walking byl Jiří Kolbaba zařazen do elitní skupiny cestovatelů a dobrodruhů, je víceprezidentem Českého klubu cestovatelů.

Vstupenky online

více

místo konání

Dům kultury Vizovice, Velký sál

Masarykovo nám. 1007, 763 12 Vizovice