Inzerce

VI. Rocková slavnost piva

VI. Rocková slavnost pivaso01čvc15:00Typ událostiRockové a metalové akce,ZábavyZádveřice, areál fotbalového hřiště15:00

podrobnosti o události

Tradičně v areálu vedle fotbalového hriště v Zádveřicích se v sobotu 1.7.2023 od 15 h uskuteční VI. Rocková slavnost piva.V podvečer od 17 h vystoupí kapela Sympl s produkcí zábavových písní od kapel Reflexy, Harlej, Divokej Bill, Walda gang, Premier atd. Dále bude večer pokračovat s revivaly světových skupin jako Metallica, Black Sabbath, Kiss a na závěr Iron Maiden.

Samozřejmostí bude výběr kvalitních piv, především 11° jako Polička, Rohozec, Zlínský Švec, Žatec, Hrádek, Gambrinus, Kozel, 12°Plzeň, Chotěboř, Radegast a také vychlazená originál Kofola, Birell, Top topic malina.Nebude chybět tradiční Lhotské cigárko a klobásky z udírny, na grilu hovězí hamburger,v bulce kuřecí steak a bramborák s uzeným, slané občerstvení, káva, čaj, víno, výběr  z alkoholu.

Bude zajištěno zastřešené  posezení pro více jak 300 osob, akce se koná za každého počasí, neboť je dlouhodobě připravována.

Zvuk zajistí dle spokojenosti z předcházejících ročníků pan zvukař Petr Vítek .

VSTUPENKY ONILNE ZDE

Akce se uskuteční v areálu, který je z větší části zastřešen nad posezením, bude přidáno ještě cca třicet setů se zastřešením, parket je asfaltový a prostorný před zastřešeným pódiem.
Před i po,tedy od pátku do neděle je možné stanování a parkování vedle areálu zdarma, zajištěno wc, pitná voda.
Tel.:731888419

více

místo konání

Zádveřice, areál fotbalového hřiště