Inzerce
DomůNovinkyASPV: Mikulášský karneval s překážkovou dráhou

ASPV: Mikulášský karneval s překážkovou dráhou

Tak jako každý rok v prosinci zorganizovala Asociace sportu pro všechny (ASPV) Slušovice „Mikulášský karneval“. Letos proběhla nadílka ve slušovské hale. Byla spojena s překážkovou dráhou, která byla poskládaná z různých nářadí po celé palubovce. 

Děti probíhaly stanovišti a cvičily svou obratnost podlézáním, prolézáním, vylézáním, sjížděním a podobně… Nejoblíbenější se stal labyrint z florbalových stěn, tunel z gymnastického koberce a lavičky, či houpací lavička na kruzích. Všechny aktivity byly provázeny pohádkovými postavami. Tanec se střídal se soutěžemi a s vystoupením dětí z oddílu ASPV.  Kontrastáček ukázal svou skladbičku Chaplin, kterou si děti připravují pod vedením Petra+Jany na přehlídku pohybových skladeb, která probíhá v dubnu. Kontrast Dance představil svou choreografii pod vedením Pavlíny Lukešové. Všem za to zpestření patří velký dík.

Všichni však nejvíce očekávali příchod Mikuláše s čertem a andělem. A jejich příchod přivítali pískotem i jásotem. Radost i pokora před těmito postavičkami byla vidět v jejich očích. Básnička či písnička Mikuláše potěšila, a tak rozdával dětem balíčky či bonbony. Děti také dostaly za proběhnutí překážkové dráhy perníkového Mikuláše nebo čerta.

Nakonec následovala bohatá tombola, o kterou se postarali tito sponzoři: Nadační fond pro rozvoj a podporu Slušovic, M. Horák, TNS Slušovice, ZŠ Neubuz, OÚ Neubuz a MÚ Slušovice, Petr Jaroň a samozřejmě samotní organizátoři ASPV Slušovice. V průběhu akce nechyběl ani bufet. Pro rodiče na kafíčko, pro děti párek v rohlíku či pár pamlsků. Za krásnou atmosféru děkujeme všem účastníkům, rodičům i instruktorům ASPV a všem sponzorům.

Iša Staroveská

HLavní partneři