Inzerce
DomůNeubuzNa Moštárně v Neubuzi otevřeli. A po rekonstrukci dokonce vystrojili svatbu!

Na Moštárně v Neubuzi otevřeli. A po rekonstrukci dokonce vystrojili svatbu!

V areálu Hospůdky na Moštárně v Neubuzi dnes měli velký den. Z kdysi neútulného a zastaralého podniku, vznikly dobrou spoluprací obce i nájemců restaurace natolik důstojné a vzhledné prostory, že si v nich provozovatelé vystřihli rovnou svatbu. V tomto trendu využití „Moštárny“ hodlají pokračovat.

Hospůdka Moštárna v Neubuzi nabízí kvalitní zázemí pro akce

Vnitřní prostory podniku jsou v novém, venkovní zahrádka nabízí travnatou plochu, dostatek míst na sezení, taneční parket, zastřešení pro hosty i pro kapelu či DJ, ale i dětský koutek s pískovištěm a trampolínou. Výhodou je bezpochyby i dostatek parkovacích míst a také oddělení podniku od obydlených částí obce.

První svatbě k radosti nechybělo nic

V článku přinášíme reportážní fotografie z dnešního svatebního obřadu. Maruška a Michal si řekli své ano ve třináct hodin. Na krásný pár se hned zkraje obřadu začaly snášet milé průšvihy, bez kterých se žádná pořádná svatba neobejde. A tak se po několika úvodních slovech paní Holíkové, slušovické matrikářky, doslova zřítila ze židličky na zem starší paní. Byla to rána a všichni na moment ztuhli. Na dotaz, zda jí něco nebolí s úsměvem odpověděla – mně?  Obřad mohl pokračovat, jen se pak na chvíli zasekl kvůli drobnosti. Nebyly prstýnky. „Jsou támhle v tom autě,“ volala od obřadu nevěsta na jednoho ze svatebčanů. To už se všichni smáli, tleskali a stres rázem ze všech spadnul.

Ti dva se vzali. První manželský polibek a všechno ostatní už zvládli skvěle!

Všechno nejlepší Maruško a Michale!

A tobě Hospůdko na Moštárně, mnoho spokojených hostů!

HLavní partneři

X
Používáme WordPress (v češtině)