Inzerce
DomůNovinkyNa rozsvícení vánočního stromu v Trnavě dohlédl nový anděl řezbáře Martina Bořuty

Na rozsvícení vánočního stromu v Trnavě dohlédl nový anděl řezbáře Martina Bořuty

V tradičním centru trnavského dění se včera konalo Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku. V režii obecního úřadu Trnava, základní školy, mateřské školy a trnavských spolků zde vznikl více než čtyřhodinový program, kterému k dokonalé vánoční atmosféře chyběly snad už jen sněhové vločky.

Již od tří odpoledne probíhal v tělocvičně základní školy Vánoční jarmark, který většinu krásně připravených vánočních výrobků prodal tak rychle, že jsme je ani nestihli vyfotit.

V 16 hodin se pak všichni svorně přesunuli do parku před základní školu, kde byl taktéž jarmark s vánočním zbožím. Po pásmu koled, které za vydatné podpory učitelek krásně zazpívali nejmenší z trnavské školky, se především k jejich radosti a údivu rozsvítil vánoční strom! Nejen trnavští potom obdivovali novou dřevěnou sochu zdejšího unikátního Betléma od rodáka Martina Bořuty. Anděl v pravém horním rohu uměleckého skvostu jakoby včera nad celým děním držel stráž.

Předvánoční program v tělocvičně, jehož součástí byla nejen Mikulášská nadílka, ale i vystoupení skupiny ABBA Rock show, byl pak skvělou tečkou za včerejší vydařenou adventní akcí v Trnavě.

HLavní partneři