Inzerce
DomůVizovice(Ne)skutečný příběh. Muzikál Miroslava Hromádky přinesl publiku ve Vizovicích nezapomenutelný zážitek

(Ne)skutečný příběh. Muzikál Miroslava Hromádky přinesl publiku ve Vizovicích nezapomenutelný zážitek

Muzikál z pera vizovského hudebníka, skladatele a pedagoga Miroslava Hromádky uvedla v premiéře Základní umělecká škola Zlín – Malenovice v pátek 17. května v Kulturním centru ve Vizovicích.

Autor muzikálu a náš skvělý kolega a pedagog, Miroslav Hromádka, přinesl na scénu původní rockový muzikál, který bravurně ladí s pojetím a estetikou současných velkých hudebně prokomponovaných děl. Dějovou linku tvoří příběh čtyř mladých lidí, kteří zažijí na letní brigádě zajímavé okamžiky,“ přiblížil muzikál ředitel školy Ivan Dřínovský.

Projekt se pochlubil zapojením talentovaných žáků pěveckého oddělení a literárně dramatického oboru, přičemž v představení vystoupilo 25 zpěváků-herců. K tomu se přidal dokonce orchestr ze 13 žáků a pěti učitelů, což zajistilo nezapomenutelný hudební zážitek. „Za vizuální stránkou představení stojí výtvarnice Jana Gabrhelíková, která ve spolupráci s mladými výtvarníky školy vytvořila působivou videoprojekci. Režii má na starosti divadelník Patrik Francl a choreografii připravuje Hana Madecká. Dirigentské taktovky se ujal Pavol Lieskovský,“ představil Ivan Dřínovský tvůrčí tým.

Celé představení ve vizovickém Kulturním centru končilo dlouhým potleskem publika ve stoje! Za zmínku stojí nejen precizní výkony vystupujících a členů orchestru, ale i perfektní nazvučení muzikálu.

Jedna z repríz vrátí zdařilé představení do našeho regionu. (Ne)skutečný příběh se chystá na 14. června do hvozdenského divadla.

Čtěte také

HLavní partneři