Inzerce
DomůNovinkyOdpoledne Mikroregionu Slušovicko. Lidé akci přivítali s velkým zájmem

Odpoledne Mikroregionu Slušovicko. Lidé akci přivítali s velkým zájmem

Obce Dobrovolného svazku Mikroregionu Slušovicko přidaly před časem k zavedeným akcím (ples a adventní jarmark) i „odpoledne s mikroregionem“, které se na Sokolské zahradě konalo právě dnes.

Akce byla očekávaná z jednoho hlavního důvodu. Vždyť vlajkové události – ples a především Adventní jarmark Mikroregionu Slušovicko, byly poslední dva roky ze známých důvodů zcela zrušeny.

A tak se tak trochu čekalo. S čím přijdou obce a taky, jaký bude zájem veřejnosti. Obojí dopadlo nad očekávání dobře.
Obce přispěly každá jinak, dle svých možností, zkušeností i preferencí. A tak z Ostraty přijel kolotoč, zatímco Slušovice dodaly airsoftovou střelnici. Hvozdňané vytvořili ojedinělou disciplínu malby skrze nafukovací balónky, zatímco u stanoviště z Březové zasvěcovali mladí hasiči do tajů stříkačky – ty úplně nejmenší. A tak to šlo dál, každý přispěl do mlýna. Veselští točili pivo a limonádu, Trnava dělala své značkové palačinky, Kašava dorazila rovnou s udírnou, Neubuz s nafukovacím hradem. Stanoviště plné her tu měla i Dešná a výčet všech, kteří se zasloužili o krásné odpoledne by pokračoval dál. Celé to rozveselil Brdík se svou klauniádou, roztančil a se vším obeznámil DJ Březík. Ruku ke společnému dílu přidali i zástupci Místní akční skupiny Vizovicko a Slušovicko.
Počasí bylo výstavní a lidé přišli ve velkém počtu. Sokolská zahrada byla po čase plná dovádějících dětí a spokojených rodičů. 

HLavní partneři

X