Inzerce
DomůSlušovicePles Mikroregionu Slušovicko. Společný večer dvanácti obcí se konal po třech letech

Ples Mikroregionu Slušovicko. Společný večer dvanácti obcí se konal po třech letech

Po dvou letech vynucené pauzy se do slušovické Nové sokolovny vrátil Společenský večer Mikroregionu Slušovicko. Akce mikroregionu už dávnou nejsou narychlo zorganizovanými náhodnými událostmi, ale dlouho dopředu precizně připravovanými akcemi. 

To se ukázalo i poslední lednovou sobotu. Ve sváteční atmosféře doznívajících prezidentských voleb stáli hned u vchodu starostové, aby hosty uvítali kalíškem slivovice a nezbytným vdolečkem. Fotokoutek, o kus dál šatna s obsluhou na odložení kabátů a zimní obuvi. Vše musí někdo zařídit, vše musí někdo obsloužit. O kus dál výčep, to jsou další lidé, kteří ve svém volnu pracují, stejně jako v kuchyni kuchařská ekipa neméně nadšených dobrovolníků. A pak. Samotný sál a zázemí (od Města Slušovice), a taky výzdoba sálu, parádní tombola, růžičky na stolech a kapela na pódiu, vystupující na parketu. Úspěch těchto akcí je skutečně o velké obětavosti organizátorů a dobrovolníků.  Dlužno dodat, že pracovní osou jsou už známé tváře a tak by pravidelní iniciátoři dění jistě uvítali do budoucna i nové posily z jednotlivých obcí!

Letošní ples Mikroregionu Slušovicko se povedl po všech stránkách. Samotná tombola obsahovala na 255 krásných cen, přičemž 12 prvních bylo slosováno o půlnoci. Rozděleno bylo mnoho hodnotných poukazů v cenách až do výše 5000 korun. Právě v této částce byl vítězný poukaz do Resortu Valachy. Dobrou volbou se ukázala sázka na novou kapelu Kiks Brass. Tahle sedmičlenná plesová a svatební kapela z Bystřice pod Hostýnem přidala plesu svěží vítr mladých a velice šikovných interpretů. Třešničkou na dortu plesového programu byly dámy ze zlínského tanečního klubu Evans Tance. Jejich charleslton a zejména vystoupení burlesek přinesly přesně to, co podobný bál potřebuje. Eleganci, šarm a třeba i kousek lechtivého potěšení! 

Reportáž z minulého plesu Mikroregionu Slušovicko v roce 2020

HLavní partneři