Inzerce
DomůNovinkyPles Nadačního fondu byl krásný. Pomohl mamince na invalidním vozíku

Ples Nadačního fondu byl krásný. Pomohl mamince na invalidním vozíku

Už úvod letošního Plesu Nadačního fondu pro rozvoj a podporu Slušovic byl výjimečný. Slušovická nadace se rozhodla ve spolupráci se sponzory a partnery finančně podpořit rodinu Julinovu z Veselé. Konkrétně paní Julinovou, kterou nepřízní osudu postihlo onemocnění, jež ji odkázalo na invalidní vozík.

Nezdolná vůle paní Julinové, její entuziasmus a víra v to, že je schopná zvládnout své rodinné povinnosti v plném rozsahu, jí dopomohly k tomu, že zvládla i své mateřství a dala život synovi, který je pro oba manžele středobodem jejich žití.

Maminka z Veselé velice ocení úpravu jejího invalidního vozíku tak, aby se mohla lépe přizpůsobit běžným úkonům, které jsou nutné pro chod domácnosti. Na tuto úpravu věnoval Nadační fond částku 10 500 korun. Na dar putoval i podíl ze vstupného na včerejší ples, a tak se v tu chvíli stali účastníky hřejivého okamžiku všichni hosté skvělé akce.

Vydařeným slušovickým večerem provázela moderátorka rádia Zlín JULI, tradičně parádně bavila kapela Focus.  Vrcholem plesu byla i vystoupení ve Slušovicích oblíbené taneční skupiny Jana, a především také akrobatických tanečníků skupiny STYX. Popůlnoční program pak přinesl i tolik očekávané vylosování tomboly, kde hlavní výherce odjel tradičně na skútru značky Maxon.

HLavní partneři