Inzerce
DomůNovinkyPrezident Zeman navštívil společnost KOMA MODULAR. Dostal firemní brožuru i mikinu

Prezident Zeman navštívil společnost KOMA MODULAR. Dostal firemní brožuru i mikinu

Vizovice – V rámci třídenní návštěvy Zlínského kraje navštívil prezident republiky Miloš Zeman vizovickou KOMU MODULAR. Společnost, která v loňském roce po 23 letech existence získala prestižní titul Firma roku 2015, patří ke klenotům výrobní sféry v kraji, a cílem prezidentské návštěvy se nestala náhodou.

Po krátkém přivítání a setkání s vedením společnosti přivedl Stanislav Martinec, majitel a ředitel vizovické KOMY, prezidenta přímo výrobní haly, kde na hlavu státu čekali zaměstnanci. „Jsem rád, že jsme pana prezidenta i s hejtmanem Stanislavem Mišákem mohli  přivítat především přímo tady v provozu. Vždyť zde se se odehrává to nejdůležitější,“ pochválil hned zkraje Stanislav Martinec model návštěvy. Prezident Zeman ocenil nejen pozoruhodné výsledky firmy, ale upozornil i na fakt, že zdejší zaměstnanci berou i v celorepublikovém porovnání nadprůměrné mzdy. V diskusi také odpověděl na několik dotazů od samotných pracovníků Komy.

„Vím, co by všichni čekali.. Jsme ve Vizovicích, my jsme prostě KOMA MODULAR  a dáváme jiné dárky, “ usmíval se Stanislav Martinec při závěrečném předání darů prezidentovi. Miloš Zeman si tak z Vizovic odvezl těžítko, které symbolizuje modulární výstavbu vyobrazením českého pavilonu EXPO 2015 v Milánu, nebo brožuru, kterou o modulární výstavbě firma sama vydala. V ryze usměvavé a přátelské náladě pak prezidentovi předal „firemní mikinu“. „Myslím, že jednou přijde den, kdy opět budu trávit volný čas na Vysočině a vaše mikina mi přijde vhod. Moc vám děkuji,“ poděkoval na závěr Miloš Zeman.

HLavní partneři