Inzerce
DomůKomerční sděleníPronájem restaurace ve Slušovicích

Pronájem restaurace ve Slušovicích

  • Prostory restaurace po rekonstrukci
  • Podlahová plocha 136 m2
  • Zahrádka
  • Možnost odkoupení vybavení
  • V prostorech lze vykonávat i jinou podnikatelskou aktivitu

Popis:

Pohráváte si s myšlenkou na vlastní podnikání, a tak byste uvítali nabídku na výhodný pronájem obchodního prostoru v opravdu dobrém stavu? Jednu přesně takovou pro vás mám nově připravenou ve Slušovicích, oblíbeném městečku na pomezí Vsetína a Zlína.

Současný nájemce provedl rozsáhlou rekonstrukci interiéru a tyto komerční prostory k pronájmu koncipoval coby cukrárnu. To vše teprve před rokem a je to rozhodně znát. Všechno tu ještě voní nejen kávou a cukrovinkami, ale hlavně novotou! Nabízí se tak první možnost – pronajmout si tento prostor a okamžitě jej začít provozovat bez nutnosti jakýchkoliv dalších příprav coby hotovou, útulnou cukrárnu či kavárnu. Vybavení, ale například také napojení na osvědčené dodavatele, můžete navíc odkoupit od současného nájemce. To zní dobře, že?

Hlavní místnost nyní charakterizují pohodlné sedačky s jídelními stoly, rohový bar s jednoduchými liniemi a dřevěnými, dekorativními obklady. Velká plastová okna udržují interiér výborně prosvětlený a zároveň se podílejí na úsporném provozu po celý rok. Značný dojem na mě udělala pěkně prosvětlená odpočinková místnost s dětským koutkem. Pánské i dámské toalety jsou čisté a moderně zařízené s pestrobarevnými obklady.

Součástí nabídky na pronájem komerčních prostor v krátké vzdálenosti od Zlína jsou také krásně udržované venkovní prostory s posezením pro malé i velké, kde najdeme kromě kvalitního, bytelného zahradního nábytku v podobě stolů a lavic například také skákací trampolínu pro děti. Jak můžete vidět na fotografiích, některé dlouhé stoly jsou zastřešeny, aby mohly sloužit k relaxaci a konverzaci nezávisle na počasí. Nechybí zde ani stojany na kola.

Pronájem komerčního objektu s podlahovou plochou 136 m2 na adrese Dlouhá 93 však můžete využít jako příležitost a naplnit své podnikatelské plány i nad rámec gastro sektoru. Krásné prostory totiž snadno přetavíte v libovolnou reprezentativní prodejnu nebo třeba vzorkovnu. Záleží jen a pouze na vás.

Chcete to vidět naživo? Na místě vám vše vysvětlím a ukážu.

Na viděnou ve Slušovicích!

Cena k jednání: 14 900 Kč/měs.

Fotogalerie

Adresa a kontakt

HLavní partneři