Inzerce
DomůNovinky25. výročí založení firmy TNS. Bavily hry pro děti i lidský stolní...

25. výročí založení firmy TNS. Bavily hry pro děti i lidský stolní fotbal

Letem světem s TNS. Akce s příznačným názvem se konala v sobotu 18. června v Zádveřicích. V průběhu celého odpoledne byly v areálu místní TJ Sokol nejen pro děti připraveny atrakce inspirované cestami výrobků firmy po celém světě. Sobotní událost byla nejen dnem pro celou rodinu, ale zároveň i oslavou 25. výročí založení TNS SERVIS.
 

„Po loňském vydařeném firemním a dětském dni, který jsme uspořádali přímo v areálu firmy TNS, abychom zábavnou formou rodinným příslušníkům představili pracoviště jejich nejbližších, jsme letos zvolili přírodní prostředí zádveřického sportovního areálu,“ okomentovala volbu letošního místa konání Hanka Kozmínová z marketingového oddělení TNS SERVIS (více o loňské akci zde). Volba se nakonec ukázala jako správná. Vždyť rodinná firma, která si mimo jiné k letošním narozeninám naložila Čestné uznání v soutěži Inovační firma Zlínského kraje, zaměstnává v současné době okolo 370 lidí. Když se k nim připočtou děti a další rodinní příslušníci, vydá to už na slušnou obec. I proto se ukázal rozlehlý zádveřický areál místem pro akci jako stvořeným.

Příjemný průběh odpoledních her v Zádveřicích byl okořeněný nejen špičkovou lezeckou stěnou, či profesionálním zábavným fotokoutkem, ale také kytarovo-pěveckým vystoupením Ondry Machů. Zaměstnanec TNS dokázal, že talent mu příroda nadělila nejen v oblasti průmyslového inženýrství, ale i hudby.

Vyvrcholením Rodinného dne byl potom firemní turnaj v lidském stolním fotbale. Zvětšenina stolního fotbálku, při které jsou hráči připevněni k jednotlivým tyčím a mohou se tak pohybovat pouze do stran, se i díky právě probíhajícímu fotbalovému Euru ukázala jako víc než aktuální. Hned z kraje turnaj nabral obrátky a ze zápasů smíšených družstev se postupem staly strhující mače. Turnaj v lidském stolním fotbale pobavil všechny zúčastněné, vždyť vtipné byly už samotné názvy týmů a vítězné sprchování šampaňským si v ničem nezadalo s oslavami titulu ve Formuli 1. 

Pořadí v turnaji: 1. David a sebranka; 2. Párečky s křenem; 3. Kobry a užovky; 4. Omotávky na hadice

HLavní partneři