Inzerce
DomůZádveřiceVizovice, Zádveřice, bruslí se všude. Na hřišti i zatopeném poli

Vizovice, Zádveřice, bruslí se všude. Na hřišti i zatopeném poli

Fotoreportáž

Zima se před pár dny vrátila a přestože sněhová nadílka je skromná, ledu je všude dost. A tak už se nebruslí jen ve Slušovicích (více zde), které mají perfektní ledovou plochu s chladícím systémem, ale ožila i obyčejná hřiště, rybníky a kdejaký zmrzlý plácek v regionu. 

Ve Vizovicích u Sokolovny nastříkali krásnou plochu a každý den se věnují údržbě ledu. Vybrané dny se bruslí i večer za umělého osvětlení. Dnes po sedmnácté hodině se tu na ledě prohánělo několik desítek bruslařů všech generací. „V sedm večer tu bývá i stovka lidí, zájem je velký a zítra tu má zdejší dům dětí a mládeže dokonce karneval na ledě!“ pochvaloval si pořadatel z vizovského Sokola.

„Nám kluziště obstarala sama příroda,“ usmívá se Ivo Kratina ze Zádveřic. Na zatopeném poli u kolejí zde mráz vykouzlil zimní sportoviště a zbytek už zařídil on a jeho přátelé. Místní živnostník přijel z dodávkou, generátor z ní vyrábí elektřinu potřebnou pro dva reflektory. Mají tu i malé občerstvení a něco na zahřátí pro děti i dospělé. „A tohle je pojízdná tribuna i s diváky,“ vtipkuje zdejší patriot a ukazuje na projíždějící soupravu RegioSharku.

HLavní partneři