Inzerce
DomůHlavní partneřiVsacan Tour last minute slevy

Vsacan Tour last minute slevy

Inzerce

Milí přátelé cestování, nyní v březnu jsme pro Vás zlevnili následující zájezdy až do výše -2000,- v LAST MINUTE SLEVÁCH. Sleva 50% platí také pro děti do termálů Sárvár. Už se těšíme na jarní cesty, které co nevidět začnou – podívejte se na zájezdy dle termínů a přidejte se k nám.

Aktuální List Minute Slevy

Moravské Toplice a termální lázně TERME 3000 14. – 17. 3. 2023 LM 7 960,- s polopenzí v 4* hotelu

4denní zájezd do Slovinska, regionu Moravské Toplice, spojený s pobytem v moderním komplexu termálních lázních Terme 3000. Oblast získala věhlas nejen díky termálním lázním, ale také vyhlášenou gastronomií a vinařstvím. A toho všeho si můžete při pobytu v Moravských Toplicích užít dosyta. Část pramenů je černě zabarvených a má výjimečné léčebné vlastnosti. Pomáhá především při léčbě pohybového ústrojí a revmatismu, ale také při kožních a dýchacích potížích. Komplex má několik venkovních a vnitřních bazénů o teplotě 30 – 38°C. Na programu je i návštěva vinařství.

Rezervovat


Nejkrásnější maďarské lázně Makó 25. – 28. 4. 2023 LM 8 290,- s polopenzí v 4* hotelu

4denní zájezd pro milovníky opravdu dobrých termálních lázní. Makó patří k nejlepším v Maďarsku. Naleznete zde celou řadu bazénů s léčivou vodou, kde můžete pouze odpočívat a pro ty z vás, kdo rádi plavete, je připraven i plavecký bazén. Chcete-li být opět fit, můžete využít léčivé bahno nebo  rozšířené služby jako wellness, sauny a masáže. Areál „Hagymatikum“ byl navržen jedním z nejlepších a nejznámějších maďarských architektů Imre Makovecim. Při pohledu na fotky budovy vás určitě zaujme neobvyklý tvar. Stavba připomíná vrstvenou cibuli a motivy rostlin naleznete i v interiéru. A proč zrovna cibule? Okolí je proslavené produkcí této plodiny, kterou si oblíbili až ve Vídni. Na programu je také výlet do Segedínu a zastávka v Budapešti.

Rezervovat

Zájezdy s volnými místy dle termínů

www.vsacantour.cz

HLavní partneři