Inzerce
DomůFirmyHlavní partneřiVSACAN TOUR - Zájezdový katalog 2021

VSACAN TOUR – Zájezdový katalog 2021

VSACAN TOUR – Největší touroperátor poznávacích zájezdů na východní Moravě – nástupní místo i ve Vizovicích!

Na rok 2021 jsme si pro vás připravili spousty novinek. Katalog cestovní kanceláře Vsacan Tour dostal nový formát, kde jsme kladli maximální důraz na přehlednost. 

Zájezdy do celého světa najdete v našem zájezdovém katalogu, který začátkem prosince vyšel v tištěné podobě, nebo jej naleznete zde.

Naše cesty za poznáním směřují do většiny evropských zemí, kde s našimi autobusovými zájezdy navštěvujeme nejkrásnější přírodní lokality, města a památky. Do vzdálenějších oblastí směřují naše letecké zájezdy, se kterými můžete v menších skupinkách navštívit např. Island, Madeiru, Tenerife, Nový Zéland, nebo Kanadu či Ameriku. Na své si s naší cestovní kanceláří přijdou i cestovatelé s láskou k přírodě, horám a pohodové turistice. Každoročně rozšiřujeme naši nabídku pobytově – turistických zájezdů do evropských hor, kde hlavně v alpských oblastech využíváme k pobytu zdejší kvalitní horská střediska s bohatou nabídkou služeb, zanesených do ceny zájezdu. Po loňském spojení s dopravní společností Jančík transport zajišťujeme prakticky veškeré autobusové zájezdy vlastními pohodlnými a kvalitními autobusy.  Věříme, že si z naší pestré nabídky zájezdů vyberete i vy. 

HLavní partneři

X